Eureka mlecí kameny 85 mm ocel

1 810 

Katalogové číslo: 3818 Kategorie:
Značka: Eureka

Popis

Náhradní ploché frézy Eureka MAC85 CP (pár). Vhodné pro mlýnky Drogheria 85 mm.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Eureka mlecí kameny 85 mm ocel

Cena za Eureka mlecí kameny 85 mm ocel je 1810 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Eureka mlecí kameny 85 mm ocel dozvědět více informací?

Ano můžete. Eureka mlecí kameny 85 mm ocel – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3818.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Nuova Simonelli Výdejník horké vody 98007009, IMS košík 16-18 g DL2TH26E, Comandante Standard Knob žlutý, Dalla Corte sprcha DCDR023