Fellow Clara French Press Matte Black 700 ml

3 205 

Katalogové číslo: 3850 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Fellow Clara je jedinečný a promyšlený french press na kávu o objemu 700 ml. Designéři odstranili různé nepříjemnosti, se kterými se lze u tohoto typu zařízení setkat. Clara je vybavena jemným síťovým filtrem, má vakuovou dvojitou stěnu, praktickou výlevku, značky pomáhající určit proporce, snadno se čistí a zároveň je mimořádně dobře navržena.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Clara French Press Matte Black 700 ml

Cena za Fellow Clara French Press Matte Black 700 ml je 3205 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Clara French Press Matte Black 700 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Clara French Press Matte Black 700 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3850.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Barista & Co Core Coffee Press Black 1000 ml černý, Timemore U French Press černý rozbalený, Frenchpress 600ml černý nerez,Frenchpress 600ml černý nerez, Frenchpress 350ml Bodum Chambord měď,French press Bodum Chambord 350ml měď