Fellow Monty Cappuccino Cup White 190 ml

830 

Katalogové číslo: 3865 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Šálek pro cappuccino v bílém provedení a objemu 190 ml.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Monty Cappuccino Cup White 190 ml

Cena za Fellow Monty Cappuccino Cup White 190 ml je 830 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Monty Cappuccino Cup White 190 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Monty Cappuccino Cup White 190 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3865.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na cappuccino - Užijte si svůj šálek cappuccina naplno s naší kolekcí šálek, které jsou navrženy tak, aby dokonale podtrhly chuť vašeho oblíbeného nápoje. Vyberte si z naší široké nabídky barev a designů a užijte si svůj den s dokonalým šálkem na cappuccino. Podobné produkty: Aoomi Mess Mug 05 170 ml, Fellow Monty Cappuccino Cup Black 190 ml, Aoomi Yoko Mug A07 125 ml, Origami Aroma Cup 200 ml tyrkysový