Fellow Monty Latte Cup White 325 ml

1 120 

Katalogové číslo: 3871 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Latte šálek Monty v bílé barvě a objemu 325 ml.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Monty Latte Cup White 325 ml

Cena za Fellow Monty Latte Cup White 325 ml je 1120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Monty Latte Cup White 325 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Monty Latte Cup White 325 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3871.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: G. Benedikt Verona 230 ml šálek nízký s podšálkem, Aoomi Dust Mug A 200 ml, G. Benedikt Princip 230 ml šálek s podšálkem, Aoomi Haze Mug 03WG 200 ml