Fellow Stagg Pour-Over Dripper XF

2 450 

Katalogové číslo: 3882 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Dripper v elegantní černé barvě s jednoduchým avšak velmi kvalitním provedením pro přípravu chutné kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Stagg Pour-Over Dripper XF

Cena za Fellow Stagg Pour-Over Dripper XF je 2450 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Stagg Pour-Over Dripper XF dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Stagg Pour-Over Dripper XF – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3882.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-02B),Hario skleněný Dripper V60-02 (VDG-02B), Hario V60-01 plastový VD-01T, Hario V60-01 plastový červený VD-01R, Asobu Pour Over PO300 stříbrný/černý 1l