FRAPPE KRÉMOVÝ KARAMEL – rozpustná káva, 100g

113 

Katalogové číslo: 16700100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Další báječné frappe z naší velké kávové rodiny. Krémový karamel si vychutnáte v hektickém dni úplně stejně jako na dovolené. Příprava snad už jednodušší být nemůže a výsledek je vždycky stoprocentní. Souhra chutí karamelu, smetany i kávy se vám zalíbí s prvním douškem. Chcete si ještě víc smlsnout? Přidejte navrch kopeček vanilkové zmrzliny!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FRAPPE KRÉMOVÝ KARAMEL – rozpustná káva, 100g

Cena za FRAPPE KRÉMOVÝ KARAMEL – rozpustná káva, 100g je 113 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FRAPPE KRÉMOVÝ KARAMEL – rozpustná káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. FRAPPE KRÉMOVÝ KARAMEL – rozpustná káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16700100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: FRANCOUZSKÁ VANILKA rozpustná káva, 250g, VAJEČNÝ LIKÉR rozpustná káva, 500g, FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 500g, BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 500g