FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 50g

68 

Katalogové číslo: 16690050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Frappe, to je káva, mléko, led a cukr. Teď ho můžete mít během minutky na stole. Rozmíchejte pár lžiček rozpustné kávy Frappe mocca latte ve vodě a servírujte. Klidně s vanilkovou zmrzlinou nebo hromadou sušenek. Vychutnejte si svou chvilku klidu, dopřejte si relax, užijte si volno. A pokud za okny zrovna nepraží slunce, ale k zemi se snáší sněhové vločky, nebuďte tak konzervativní – zkuste frappe ve variantě hot.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 50g

Cena za FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 50g je 68 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16690050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 250g, SMETANOVÁ rozpustná káva, 1000g, FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 1000g, SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 50g