Hario Asian Konvice na čaj 180 ml

615 

Katalogové číslo: 3940 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Japonská konvička na čaj od značky Hario je vyrobena z vysoce kvalitního skla. Má objem 180 ml a je tak ideální pro jednu osobu. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario Asian Konvice na čaj 180 ml

Cena za Hario Asian Konvice na čaj 180 ml je 615 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario Asian Konvice na čaj 180 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario Asian Konvice na čaj 180 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3940.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Konvičky na čaj - V našem obchodě najdete široký výběr konviček na čaj, které vám pomohou připravit dokonalou šálek této oblíbené nápoje. Vyberte si z různých materiálů, designů a velikostí a užijte si svůj oblíbený čaj v luxusním stylu. Podobné produkty: Hario Chacha Kyusu-Maru 300 ml konvice na čaj, Hario Chacha Kyusu-Maru 700 ml konvice na čaj, Hario Chacha Kyusu-Kaku 450 ml konvice na čaj, Timemore Coffee Server 360 ml tmavý