Hario Handy Tea Maker 200 ml zelený

431 

Katalogové číslo: 3906 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Skleněný přenosný hrnek s filtrem na čaj o objemu 200 ml se zeleným gumovým detailem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario Handy Tea Maker 200 ml zelený

Cena za Hario Handy Tea Maker 200 ml zelený je 431 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario Handy Tea Maker 200 ml zelený dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario Handy Tea Maker 200 ml zelený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3906.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na čaj - V naší kategorii Hrnky na čaj najdete ty nejkrásnější a nejkvalitnější hrnky, které vám budou dělat společnost při vašich oblíbených čajových rituálech. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si šálek čaje jako nikdy předtím! Podobné produkty: Loveramics Brewers – 500ml Tall Glass Jug, Hario Handy Tea Maker 200 ml červený, Loveramics Brewers – 500ml Straight Glass Jug