Hario Leaf Tea Pot 700 ml náhradní víčko

280 

Katalogové číslo: 3886 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Skleněné náhradní víčko na konvici o objemu 700 ml od značky Hario.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario Leaf Tea Pot 700 ml náhradní víčko

Cena za Hario Leaf Tea Pot 700 ml náhradní víčko je 280 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario Leaf Tea Pot 700 ml náhradní víčko dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario Leaf Tea Pot 700 ml náhradní víčko – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3886.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Konvičky na čaj - V našem obchodě najdete široký výběr konviček na čaj, které vám pomohou připravit dokonalou šálek této oblíbené nápoje. Vyberte si z různých materiálů, designů a velikostí a užijte si svůj oblíbený čaj v luxusním stylu. Podobné produkty: Hario Asian Konvice na čaj 180 ml, Hario Jumping konvice na čaj 500 ml, Loveramics Stone – 600ml Teapot with Infuser – Granite, Loveramics Brewers – 300 ml Speciality Jug – Basalt