Hario Skleněný Coffee Maker bílý

1 070 

Katalogové číslo: 3902 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Skleněný bílý překapávač s nerezovým filtrem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario Skleněný Coffee Maker bílý

Cena za Hario Skleněný Coffee Maker bílý je 1070 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario Skleněný Coffee Maker bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario Skleněný Coffee Maker bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3902.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva), Asobu Pour Over PO300 fialový/černý 1l, Tricolate Brewer Unicorn Pink růžový, Hario V60-02 keramický Kasuya KDC-02-B