Hario Tea Press Olive 4 šálky

1 130 

Katalogové číslo: 4013 Kategorie: , ,
Značka: Hario

Popis

French press na čaj pro přípravu čtyř šálků čaje s dřevěným detailem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario Tea Press Olive 4 šálky

Cena za Hario Tea Press Olive 4 šálky je 1130 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario Tea Press Olive 4 šálky dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario Tea Press Olive 4 šálky – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4013.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Frenchpress 1000ml Bodum Chambord chrom,French press Bodum Chambord 1000ml chrom, Barista & Co Core Coffee Press Black 350 ml černý, Timemore U French Press černý rozbalený, Frenchpress Espro P1 Travel Press 350ml,Frenchpress Espro P1 Travel Press 300ml