Hario V60-02 keramický žlutý + 40 filtrů VDC-02-YEL-BB

899 

Katalogové číslo: 3013 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Díky keramickému dripperu zvládne připravit kávu jako od profesionála každý!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario V60-02 keramický žlutý + 40 filtrů VDC-02-YEL-BB

Cena za Hario V60-02 keramický žlutý + 40 filtrů VDC-02-YEL-BB je 899 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario V60-02 keramický žlutý + 40 filtrů VDC-02-YEL-BB dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario V60-02 keramický žlutý + 40 filtrů VDC-02-YEL-BB – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3013.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový, Kalita Wave 155 nerezový dripper, Pour over sada Hario V60 červená (VCSD-02R),Hario V60 Pour over Kit (červená), Hario Cafeor Dripper černý CFOD-02B