Hario V60-02 ocelový VDM-02HSV

1 043 

Katalogové číslo: 3004 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Díky nerezovému dripperu zvládne připravit kávu jako od profesionála každý! Nerezové provedení skvěle vede teplo a zajišťuje perfektní tepelnou stabilitu po celou délku přípravy kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario V60-02 ocelový VDM-02HSV

Cena za Hario V60-02 ocelový VDM-02HSV je 1043 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario V60-02 ocelový VDM-02HSV dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario V60-02 ocelový VDM-02HSV – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3004.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Hario V60-02 keramický růžový + 40 filtrů VDC-02-PPR-BB, Dripper Kaffia keramický 2-4 bílý,Keramický drip Kaffia 2-4 šálky bílý, Tricolate Brewer Blue tyrkysový, Fellow Stagg X Pour-Over Set