Hario V60 Drip-Assist Set

480 

Katalogové číslo: 3928 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Plastový nástavec na V60 překapávač.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario V60 Drip-Assist Set

Cena za Hario V60 Drip-Assist Set je 480 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario V60 Drip-Assist Set dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario V60 Drip-Assist Set – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3928.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Trinity Zero černý, Hario V60-02 keramický zelený + 40 filtrů VDC-02-LG-BB, Tricolate Brewer Unicorn Pink růžový, Drip Pot Hario Woodneck DPW-3 480ml,Hario Woodneck DPW-3 Drip Pot na 4 šálky