Hario V60 One Pour Dripper Mugen bílý

760 

Katalogové číslo: 3925 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Porcelánový překapávač v bílé barvě od značky Hario.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario V60 One Pour Dripper Mugen bílý

Cena za Hario V60 One Pour Dripper Mugen bílý je 760 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario V60 One Pour Dripper Mugen bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario V60 One Pour Dripper Mugen bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3925.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Origami dripper S matně růžový, Hario Immersion Switch SSD-INT-200, Hario V60-03 plastový VD-03T, Dripper Hario V60 keramický červený (VDC-02R),Hario dripper V60-02 keramický – červený (VDC-02R)