Heavy Tamper 57,5 mm základna tamper na kávu

500 

Katalogové číslo: 2968 Kategorie:
Značka: Heavy Tamper

Popis

Základna tamperu značky Heavy Tamper o průměru 57,5 mm.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Heavy Tamper 57,5 mm základna tamper na kávu

Cena za Heavy Tamper 57,5 mm základna tamper na kávu je 500 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Heavy Tamper 57,5 mm základna tamper na kávu dozvědět více informací?

Ano můžete. Heavy Tamper 57,5 mm základna tamper na kávu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2968.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Motta Tamper 54 mm hnědý, Heavy Tamper Classic Ořech 41 mm, Cinoart PT2 58,3 mm Automatický tamper černý, Motta tamper 49 mm černý 8120/B