HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 1000g

1 054 

Katalogové číslo: 16771000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Plantážní káva bez kofeinu uspokojí nároky každého, kdo na nějaký ten šálek nehledí. Bez populárního stimulantu si jich můžete dopřát, kolik chcete. BIO kvalita zaručena, skvělá, hluboká chuť rovněž. V případě Honduras SHG vás čekají tóny sladké čokolády a karamelu vyvážené svěžestí červeného rybízu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 1000g

Cena za HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 1000g je 1054 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16771000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 250g, PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 500g, BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 50g, NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 100g