HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 50g

92 

Katalogové číslo: 16770050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Plantážní káva bez kofeinu uspokojí nároky každého, kdo na nějaký ten šálek nehledí. Bez populárního stimulantu si jich můžete dopřát, kolik chcete. BIO kvalita zaručena, skvělá, hluboká chuť rovněž. V případě Honduras SHG vás čekají tóny sladké čokolády a karamelu vyvážené svěžestí červeného rybízu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 50g

Cena za HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 50g je 92 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16770050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 50g, GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 500g, INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 1000g, NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 100g