INDONÉSIE BALI PARADISE – zrnková káva, 250g

271 

Katalogové číslo: 15940250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Balijci za svou kávu nevděčí Holanďanům, jako jejich kolegové na Jávě nebo Sumatře, ale obchodníkům ze sousedního ostrova Lombok. Vysazení prvních plantáží v oblasti Kintamani byl krok správným směrem. Na kopcích, ve stínu pomerančovníků, od té doby dozrávají plody se zrny sladké chuti kombinující lahodnost mandlí a kakaa se svěžestí ovoce a pikantností koření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí INDONÉSIE BALI PARADISE – zrnková káva, 250g

Cena za INDONÉSIE BALI PARADISE – zrnková káva, 250g je 271 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o INDONÉSIE BALI PARADISE – zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. INDONÉSIE BALI PARADISE – zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15940250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: ETHIOPIA YIRGA CHEFFE zrnková káva, 500g, ETHIOPIA DJIMMAH zrnková káva BIO & Fair Trade, 100g, BRAZÍLIE DOLCE DIAMANTINA – zrnková káva, 100g, EL SALVADOR SHG EP Santa Ana Miravalle H1 zrnková káva, 250g