INDONÉSIE JAVA BLAWAN ESTATE – Micro Lot, 250g

307 

Katalogové číslo: 16380250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Pro kávu z „ostrova koření“ je typická chuťová vrstevnatost a živost. Obvykle se v ní objevují tóny ovoce a právě koření, které farmáři poblíž kávových plantáží pěstují. Stejné je to i v případě mikrolotu Indonésie Java Blawan Estate z regionu Ijen, jehož ráz určuje komplex několika vulkánů. Specifické půdní poměry, vyšší poloha a mikroklima náhorní plošiny se vepisují do chuti a aroma každého kávového zrnka.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí INDONÉSIE JAVA BLAWAN ESTATE – Micro Lot, 250g

Cena za INDONÉSIE JAVA BLAWAN ESTATE – Micro Lot, 250g je 307 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o INDONÉSIE JAVA BLAWAN ESTATE – Micro Lot, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. INDONÉSIE JAVA BLAWAN ESTATE – Micro Lot, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16380250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: PANAMA ARABICA SHB EP BOQUETE LAS DALIAS FINCA MARY – Micro Lot, 250g, NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 1000g, RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 250g, RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 1000g