Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g

340 

Značka: Dos Mundos

Popis

Norma Iris Fiallos vlastní farmu San Rafael, která se nachází v oblasti Los Limos v Corquin, Copan. Norma je jedním z nejinovativnějších producentů v této oblasti s velkým množstvím různých odrůd, včetně bourbonu, catuai, maragogype a parainemy. Farma leží ve stinném borovém lese, který značně okyseluje půdu a tím dává kávě velmi jedinečný chuťový profil šálku. Veškeré zpracování kávových třešní probíhá ve stanici Aruco, z důvodu větší kontroly procesů a vytvoření konzistentních postupů, ale také ke snížení rizika pro farmáře. Stanice je umístěna v nadmořské výšce 800 m.n.m., což poskytuje sušší a stabilnější klima ve srovnání s počasím na farmách, kde může být počasí méně předvídatelné. Po ručním sběru jsou kávové třešně doručeny do promývací stanice, očištěny a omyty. Kávová zrna jsou dále přesunuta na africké postele, kde se suší po dobu 20–30 dnů a pravidelně otáčí v závislosti na množství vlhkosti v zrnku. Naturální káva z Hondurasu je plná čokolády a koření, ale také zde poznáte nádech sladkého ovoce. Doporučená příprava na V60. Chuťový profil: badyán, čokoládová pěna, hrušková povidlaOblast: Corquin, CopánFarma: San RafaelFarmářka: Norma Iris Fiallos CalidonioOdrůda: 100% arabica parainema & lempiraZpracování kávy: naturálníNadmořská výška: 1 300 m.n.m. Bodové ohodnocení: 86,5 bodů

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g

Cena za Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g je 340 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 655729692823.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Arabica - V našem obchodě s kategorií Arabica najdete ty nejlepší kávové zrna, která vám přinesou intenzivní a bohatou chuť vaší oblíbené kávy. Užijte si výjimečnou kávovou zkušenost s našimi kvalitními a exotickými druhy Arabica. Podobné produkty: Káva BEZKOFEINOVÁ Kolumbie 250g,Káva bezkofeinová Kolumbie, zrnková arabica DECAF, Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica, Káva Trung Nguyen 5 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 5, káva mletá, Káva Etiopie Sidamo 250g,Etiopie Sidamo, zrnková káva arabica