Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g

310 

Značka: Dos Mundos

Popis

Majitel farmy Las Terrazas Arnaud Causse je vášnivý milovník kávy a rád experimentuje. Jeho cílem na Las Terrazas bylo vytvořit ekosystém příznivý pro nově vysazené kávovníky, které ve vysoké nadmořské výšce rostou ve stínu avokáda, eukalyptů, fíkovníků a mnoha dalších druhů. Jako každý rok i letos se k nám dostala jedna z Arnaudových specialit, kterou ocení milovníci ovocných káv. Tuto svěží a ovocnou pecku z Ekvádoru si nejlépe vychutnáte díky jakékoli přípravě filtrované kávy, ideálně V60. Výrazné květinové aroma doplňují v šálku tóny čerstvých broskví a yuzu. Chuťový profil: broskve, jasmín, yuzu Oblast: Guayllabamba Farma: Las Terrazas Farmář: Arnaud Causse Odrůda: 100% arabica bourbon Zpracování kávy: promyté Nadmořská výška: 2 000 m.n.m.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g

Cena za Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g je 310 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód d4b01edb4fa8.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Arabica - V našem obchodě s kategorií Arabica najdete ty nejlepší kávové zrna, která vám přinesou intenzivní a bohatou chuť vaší oblíbené kávy. Užijte si výjimečnou kávovou zkušenost s našimi kvalitními a exotickými druhy Arabica. Podobné produkty: Káva BEZKOFEINOVÁ Kolumbie 250g,Káva bezkofeinová Kolumbie, zrnková arabica DECAF, Káva Kolumbie Supremo 250g,Kolumbie Supremo, zrnková káva arabica, Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g,Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g, Káva Brazílie Fazenda Rainforest 250g,Brazílie Fazenda Rainforest, zrnková káva arabica