Káva Fiftybeans č. 3 (Mexico) 200g, zrnková,Fiftybeans Mexiko Gildo García Pérez, 200g

369 

Značka: Fiftybeans

Popis

Příběh kávy od Hermenegilda García Péreze: Gildo je člověk na pravém na místě. Kávě se věnuje celý život. Pečuje o vlastní farmu, vzdělává ostatní farmáře a také zrnka sám praží! Je to radost, když na někoho takového narazíte! Z několika vzorků, co byly k dispozici, vystupoval lot zpracovaný metodou black honey. Tuto kávu ovšem Gildo na své farmě pouze zpracoval. Třešně pochází od farmářů Armanda Sandovala a Marcose Jose. Podstata metody black honey tkví v tom, že se z kávovníkových třešní odstraní tenká vrstva slupky a takto obnažené třesně se následně fermentují. Tato metoda generuje nádherně vyvážené chutě. S kávou k vám v šálku tedy doputuje spousta fíků, květinek, žlutého ovoce a medu. Pro upražení této kávy je použita pražičku Loring S15 Falcon, která využívá jako hlavní zdroj šíření tepelné energie konvekci, tedy horký vzduch. Umožňuje mi to velmi precizně pracovat s chuťovými nuancemi této kávy a tím dokáži zachovat vysokou šťavnatost, ale také sladkost. Pro přípravu filtrované kávy vždy používejte zrna nejdříve 7 dnů od data pražení. Po 1. otevření nechejte balíček alespoň 4 hodiny „vyvětrat“, než kávu začnete připravovat. Předejdete tím nechtěným hořkým tónům v chuti. Balíček je infuzován potravinářským dusíkem pro zpomalení oxidace zrn, proto si káva zachová svůj charakter i po 45 dnech od upražení. Země: Mexico Nadmořská výška: 1450 m.n.m. Odrůda: Bourbon Zpracování: Honey Chuťový profil: FÍKY – ŽLUTÝ MELOUN – MED – KVĚTINY

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Fiftybeans č. 3 (Mexico) 200g, zrnková,Fiftybeans Mexiko Gildo García Pérez, 200g

Cena za Káva Fiftybeans č. 3 (Mexico) 200g, zrnková,Fiftybeans Mexiko Gildo García Pérez, 200g je 369 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Fiftybeans č. 3 (Mexico) 200g, zrnková,Fiftybeans Mexiko Gildo García Pérez, 200g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Fiftybeans č. 3 (Mexico) 200g, zrnková,Fiftybeans Mexiko Gildo García Pérez, 200g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 697bf21dce43.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Nordbeans č. 2 (Etiopie washed) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo washed 250g, GourmetKáva Specialty – Rwanda Ngororero 250g, zrnková,GourmetKáva Specialty – Rwanda Ngororero 250g, GourmetKáva Specialty – Columbia D. Garcia Anaerobic 250g, zrnková,GourmetKáva Specialty – Columbia D. Garcia Anaerobic 250g, Káva Kafe Francin č. 4 (Etiopie) 250g, zrnková,Kafe Francin Etiopie Debeka 250g