Káva Kafe Francin č. 2 (Et. DECAF) 250g, zrnková,Kafe Francin Etiopie Jimma DECAF 250g

260 

Značka: Kafe Francin

Popis

Dorazil k nám nový bezkofein vhodný pro všechny, kteří kofein z nejrůznějších příčin nemohou nebo ho chtějí vynechat (např. z důvodu spánkové hygieny atp). Tato Etiopie je sladká a voní po citrusech. Přijde nám moc fajn, protože i po dekofeinizaci si tahle Etiopka uchovává svůj charakter, aroma, svěží chuť a jasný původ. S modrou kartičkou nešlápnete vedle. Upraženo na střed a tedy použitelné na filtr, překapy i do páky espressa. Odrůda: JARC – Jimma Agricultural Research Centre Zpracování: naturálka Acidita: střední Chuť: CITRUSY – PECKOVINY – MANGO – sladká Hodí se na: Drip / překap, Espresso Farma / farmář: Debeka , Israel Degfa Nadmořská výška: 1500 – 1800 m.n.m.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Kafe Francin č. 2 (Et. DECAF) 250g, zrnková,Kafe Francin Etiopie Jimma DECAF 250g

Cena za Káva Kafe Francin č. 2 (Et. DECAF) 250g, zrnková,Kafe Francin Etiopie Jimma DECAF 250g je 260 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Kafe Francin č. 2 (Et. DECAF) 250g, zrnková,Kafe Francin Etiopie Jimma DECAF 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Kafe Francin č. 2 (Et. DECAF) 250g, zrnková,Kafe Francin Etiopie Jimma DECAF 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 0039b32d8309.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Mamacoffee č. 1 (Brazílie) 100g, zrnková,Mamacoffee Brasil fazenda Olhos d Agua 100 g, Káva Nordbeans č. 3 (Etiopie natural) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo natural 250g, Předplatné kávy od GourmetKáva 6 měsíců,Předplatné kávy od GourmetKáva, Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica