Káva Kavárna Pražírna č. 3 (Burundi) 250g, zrnková,Kavárna Pražírna Burundi Turaco 250g

320 

Popis

Tato káva je pojmenovaná podle ptáka z čeledi turakovitých, který je bohatě zbarvený a pro Burundi ikonický. Její zpracování je konstantně kontrolováno po celou dobu produkce. Káva je nejprve zbavena slupky a částečně i dužiny a během tohoto procesu se třídí podle hustoty, aby byla vyselektována nejkvalitnější zrna. Následně se fermentují ve vodě po dobu 10-12 hodin, v závislosti na okolní teplotě. Fermentace je kontrolována zkušenými producenty ručně, aby byla zastavena v ideálním čase. Zbytky dužiny odstraňují farmáři šlapáním na zrna ve fermentační nádrži. Zrna v pergamenu se pak ještě jednou promývají pomocí čisté vody v tzv. kanálech a po dalším vytřídění se suší 2-3 týdny na slunci. Odrůda: Red Bourbon Farmáři: více farmářů Zpracování: Promyté Zpracovatel: Greenco Region: Ngozi&Kayanza Nadmořská výška: 1600 – 1900 m. n.m. Chuťový profil: Hroznové víno, ibišek, růže, citrusy, karamel, černý čaj. Svěží, květnatá, šťavnatá.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Kavárna Pražírna č. 3 (Burundi) 250g, zrnková,Kavárna Pražírna Burundi Turaco 250g

Cena za Káva Kavárna Pražírna č. 3 (Burundi) 250g, zrnková,Kavárna Pražírna Burundi Turaco 250g je 320 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Kavárna Pražírna č. 3 (Burundi) 250g, zrnková,Kavárna Pražírna Burundi Turaco 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Kavárna Pražírna č. 3 (Burundi) 250g, zrnková,Kavárna Pražírna Burundi Turaco 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 39caa247890a.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Káva Brazílie Santos 250g,Brazílie Santos, zrnková káva arabica, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Káva Nordbeans č. 2 (Etiopie washed) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo washed 250g