Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica

159 

Značka: GourmetKava

Popis

Ve spojitosti s Kubou by se nám kromě doutníků měla vybavit i jedna z nejúžasnějších káv, která zaručuje vskutku gurmánský zážitek. Káva z Kuby má neobyčejné vlastnosti především díky železito-měděné půdě plné jílu, která jí propůjčuje neopakovatelnou chuť a aroma. Díky tropickému vlhkému karibskému podnebí se zde kávě neuvěřitelně daří. Plantáže jsou obdělávané vesničany, kterým většinou patří malé kousky půdy. Tamní káva je dnes oblíbená především ve Francii a v Japonsku, kam se vyváží až 70 % celkové produkce. Původ kávy: Více jak 90 % celkové produkce kubánské kávy pochází z jihovýchodní části ostrova, kde se nachází pohoří Sierra Maestra. Kávovníky se zde pěstují většinou v polostínech v kopcích. Na rozdíl od ostatních káv pocházejících z regionu střední Ameriky se na Kubě káva pěstuje v nižší nadmořské výšce, kolem 900 m.n.m. Díky tomu má téměř nulovou aciditu. Chuť kávy: Lavado se může pochlubit nejen téměř nulovou aciditou, ale také bohatým plným tělem. Chuť je příjemně jemná a sladká. Charakteristické jsou výrazné tóny hořké čokolády a karamelu s dozvukem tónů oříškových. Má bohaté aroma a můžete cítit i lehce kouřový nádech. Zpracování: mokré Odrůda: Bourbon Složení: 100% ArabicaStupeň pražení: City+ Více o přípravě kávy Espresso se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – Espresso.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica

Cena za Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica je 159 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 69cbe4da3427.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Arabica - V našem obchodě s kategorií Arabica najdete ty nejlepší kávové zrna, která vám přinesou intenzivní a bohatou chuť vaší oblíbené kávy. Užijte si výjimečnou kávovou zkušenost s našimi kvalitními a exotickými druhy Arabica. Podobné produkty: Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica, Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g, Káva Trung Nguyen 8 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 8 (Cibetková káva), Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g