Káva Mamacoffee č. 3 (Nikaragua) 100g, zrnková,Mamacoffee Nicaragua Norlan and Uriel 100g

119 

Značka: MamaCoffee

Popis

Bratři Norlan a Uriel jsou čtvrtou generací kávových farmářů v rodině Chavarría. Kromě farmy El Progreso (10,5 ha), hospodaří také na farmě Linda Vista (1,5 ha). Na jejich přístupu k pěstování kávy je vidět respekt k tradici a velká snaha i touha naučit se novým postupům, a díky tomu se zlepšovat a produkovat kávu vysoké kvality. Ve svém regionu byli dokonce jedni z prvních, kteří se začali zaměřovat na pěstování a zpracovávání výběrové kávy. Nebojí se ani experimentovat! Opět byli mezi prvními, kteří začali zkoušet i jiné procesy zpracování než pro Nikaraguu typické promývání. Veškeré inovace a nové postupy zkouší nejprve v malém, na farmě Linda Vista. Ve velkém měřítku je pak to, co se osvědčilo, aplikováno i na farmě El Progreso. Jsme rádi, že díky naší podpoře (technické i informační) a dlouhodobé spolupráci v rámci zahraničního projektu je při každé sklizni viditelné zlepšení nejen v kvalitě kávy. Káva je vhodná na alternativní přípravy. Skvěle si bude rozumět třeba s AeroPressem či V60. Druh: 100% arabika Producent: Norlan & Uriel Chavarríové Region: Jinotega Plantáž: El Progreso farm Nadmořská výška: 1050 m. n. m. Odrůda: Sarchimor Zpracování: natural Skóre SCA: 85 Stupeň pražení: světlé pražení Aroma: rum, tmavé třešně, brusinka Chuť: intenzivní a komplexní chuť rumu, tmavých třešní a brusinek Podchuť: dlouhá, rumová Kyselost: živá, ovocná a sladká Tělo: plné, kulaté

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Mamacoffee č. 3 (Nikaragua) 100g, zrnková,Mamacoffee Nicaragua Norlan and Uriel 100g

Cena za Káva Mamacoffee č. 3 (Nikaragua) 100g, zrnková,Mamacoffee Nicaragua Norlan and Uriel 100g je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Mamacoffee č. 3 (Nikaragua) 100g, zrnková,Mamacoffee Nicaragua Norlan and Uriel 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Mamacoffee č. 3 (Nikaragua) 100g, zrnková,Mamacoffee Nicaragua Norlan and Uriel 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 10a0ee9330d0.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Kostarika – Palmichal Balení 250g, Káva Keňa Top Masai STŘEDNÍ 250g,Keňa Top Masai, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica, Káva Mamacoffee č. 1 (Brazílie) 100g, zrnková,Mamacoffee Brasil fazenda Olhos d Agua 100 g, Brazílie Diamond Cooxupé Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu