Káva Rebelbean č. 1 (Kostarika) 250g, zrnková,Rebelbean Costa Rica La Candelilla, 250 g

310 

Značka: Rebelbean

Popis

Rebelbean: Měli jsme to štěstí procestovat Costa Ricu a navštívit tamní kávové plantáže a farmy. Mezi nimi i zpracovatelskou stanici La Candelilla, odkud k nám připluly pytle právě této kávy. Stanici vede rodina Sanchez, která farmaří na 70 hektarech úrodné půdy. Ročně zpracují 100 tun zelených zrn, což je pro představu asi 500 tun surových kávových třešní. A to už je pořádná nálož práce – proto se o farmy a mlýn stará všech sedm sourozenců rodiny Sanchez. Costa Rica je vyspělá, bohatě působící země s dobrou infrastrukturou. I z toho důvodu je rozměr rodinné farmy poněkud jiný než například v Guatemale nebo Peru. Oblasti pro pěstování kávy v okolí hlavního města San José jsou pestré a mikroklima mezi nimi dost odlišné. Konkrétně Tarrazú, odkud pochází tato zrnka je oblast s vysokými nadmořskými výškami a strmými zelenými úbočími. Líbilo se nám tu nejvíc ze všech navštívených farem. Zpracovatelská stanice běžela jako perfektně namazaný stroj, který během sklizně fungoval 22 hodin denně. Zbylé dvě hodiny dne byly vyhrazeny pro čištění strojů, takže vlastně nonstop provoz. Však taky není divu, že Sanchezové mají v kanceláři batch brew bunn na 3 litry kávy. Rodina Sanchez je mimo jiné zapojená do projektu Bean Voyage, který propojuje farmáře z celé země, aby posílili svou pozici na trhu, ale měli také možnost se vzdělávat a zlepšovat. Program se zaměřuje na ekologii, biodiverzitu, zachovávání jedinečných ekosystémů Kostariky, ale i na férové ceny kávy a dlouhodobou spolupráci s importéry. Kávu z téhle farmy máme v pražírně už poněkolikáté a její kvalita je obdivuhodně stabilní. V chuti vždy vyniká lehčím středním tělem, celkově je vyvážená, delikátní a jemná. Kombinace sladkého ovoce, komplexní acidity a jemné květnaté aromatiky spolu ladí naprosto perfektně! Farmář: rodina Sanchez Oblast: San Marcos, Tarrazu Odrůda: Typica Zpracování: Honey Nadmořská výška: 1 400 m.n.m. Importér: Falcon Specialty Coffees (UK) Pražení: omni roast – vhodné na všechny způsoby přípravy Chuťový profil: mandarinka, anýz, lipový květ

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Rebelbean č. 1 (Kostarika) 250g, zrnková,Rebelbean Costa Rica La Candelilla, 250 g

Cena za Káva Rebelbean č. 1 (Kostarika) 250g, zrnková,Rebelbean Costa Rica La Candelilla, 250 g je 310 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Rebelbean č. 1 (Kostarika) 250g, zrnková,Rebelbean Costa Rica La Candelilla, 250 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Rebelbean č. 1 (Kostarika) 250g, zrnková,Rebelbean Costa Rica La Candelilla, 250 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4a9082de0f2a.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Brazílie Santos 250g,Brazílie Santos, zrnková káva arabica, Brazílie Diamond Cooxupé Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Káva Kafe Francin č. 3 (Rwanda) 250g, zrnková,Kafe Francin Rwanda Karambi 250g, Honduras – Maria Delfina Mancia Balení 500g