Káva Trung Nguyen 4 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 4, káva mletá

139 

Značka: Trung Nguyen

Popis

Chuť: silné bohaté aroma tvořené směsí několika druhů zrnZemě původu: Buon Me Thuot, Viet NamTyp: směs zrn Arabica, Robusta, Chari a CatimorObsah: 250g, mletá Káva Trung Nguyen je odlišná Kávy Trung Nguyen jsou velmi odlišné od klasických káv, které u nás známe, čímž Vás zaručeně překvapí. Obecně mají jemně zemitou chuť až s nasládlým čokoládovým aroma. Ve Vietnamu se pijí s kondenzovaným mlékem, cukrem a ledovou tříští, čímž vytváří ochlazující nápoj naprosto návykové chuti. Káva se už tradičně přípravuje pomocí Phin filtru, nicméně lze využít v Evropském provedení i třeba French press. Proč kávu CREATIVE 4? Naši zákazníci volí tuto kávu zejména pro vysokou kvalitu snoubenou s komplexním silným aroma daným právě směsí několika pomalu pražených káv. Proč je káva mletá? Napadá-li Vás také tato otázka, veřte, že i to má důvod. Káva je mletá přímo ve Vietnamu tradiční technologií, a i to jí dává specifické aroma a ideální hrubost na přípravu v Phin filtru. Ačkoliv je to proti srsti klasickým gurmánům, káva si i takto udrží ve vakuových obalech svoje specifické aroma. Více o přípravě Vietnamské kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – Vietnamská káva.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Trung Nguyen 4 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 4, káva mletá

Cena za Káva Trung Nguyen 4 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 4, káva mletá je 139 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Trung Nguyen 4 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 4, káva mletá dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Trung Nguyen 4 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 4, káva mletá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8935024142059.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Arabica - V našem obchodě s kategorií Arabica najdete ty nejlepší kávové zrna, která vám přinesou intenzivní a bohatou chuť vaší oblíbené kávy. Užijte si výjimečnou kávovou zkušenost s našimi kvalitními a exotickými druhy Arabica. Podobné produkty: Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g,Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g, Káva Keňa Top Masai STŘEDNÍ 250g,Keňa Top Masai, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica, Káva Kostarika Tarrazu STŘEDNÍ 250g,Kostarika Tarrazu, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica, Káva Indie Cherry 250g,Indie Cherry, zrnková káva ROBUSTA