Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená

99 

Značka: GourmetKava

Popis

Specifikace: 100g nepražená mletá káva Brazílie Santos, 100% arabica, zrnková Zelená káva je dnes velmi vyhledávána zejména pro své pozitivní účinky v oblasti hubnutí. Jedná se o nepražená kávová zrna, která jsou narozdíl od těch tradičních pražených tvrdší a zároveň ohebnější. Obsahují také látky, které se právě pražením ztrácejí. Tou hlavní látkou je kyselina chlorigenová, antioxidant, který společně s kofeinem brání vstřebávání cukru a jeho následné přeměně v tuk. Tato kyselina také může dle tvrzení vědců napomáhat ke snížení rizika vzniku cukrovky, nebo zmenšení celulitidy. U mužů poslouží též ke snížení rizika výskytu žlučových kamenů. >> Pokud se chcete dozvědět jak přípravit zelenou kávu či jak si doma upražit zelenou kávu, podívejte se na náš obsáhlý článek Příprava kávy – Zelená káva. Co se týče hrubosti mletí, káva je namletá hruběji, pro přípravu tedy můžete použít i frenchpress. >> Chcete větší balení? Nabízíme výhodné 1kg balení za 299Kč (pouze zrnkovou)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená

Cena za Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená je 99 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 722150546104.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Arabica - V našem obchodě s kategorií Arabica najdete ty nejlepší kávové zrna, která vám přinesou intenzivní a bohatou chuť vaší oblíbené kávy. Užijte si výjimečnou kávovou zkušenost s našimi kvalitními a exotickými druhy Arabica. Podobné produkty: Arabica z celého světa – 1kg, výhodné balení!, Káva Guatemala Trés Maria 250g,Guatemala Trés Maria, zrnková káva arabica, Káva Trung Nguyen 4 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 4, káva mletá, Káva Etiopie Sidamo 250g,Etiopie Sidamo, zrnková káva arabica