Kávové předplatné Balení 250g, Chuťová preference Filtr, Délka předplatného 12 měsíců, Frekvence odesílání 4 – 1x za týden

13 920 

Katalogové číslo: 283-2883 Kategorie:

Popis

Představte si svět, kde se káva sama pravidelně objedná a vy si ji jen převezmete od svého kurýra. Tak a teď si takovou pohodu užijte na vlastní kafe! Kupte si kávové předplatné, napište nám typ pražení, množství kávy a jak dlouho ji chcete odebírat. O vše ostatní se už staráme my.
❤❤❤ Dárkový poukaz ❤❤❤

    
V poznámce objednávky pak můžete připsat další osobní preference. Třeba to, že potřebujete kávu pomlít nebo od kdy má předplatné začít. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kávové předplatné Balení 250g, Chuťová preference Filtr, Délka předplatného 12 měsíců, Frekvence odesílání 4 – 1x za týden

Cena za Kávové předplatné Balení 250g, Chuťová preference Filtr, Délka předplatného 12 měsíců, Frekvence odesílání 4 – 1x za týden je 13920 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kávové předplatné Balení 250g, Chuťová preference Filtr, Délka předplatného 12 měsíců, Frekvence odesílání 4 – 1x za týden dozvědět více informací?

Ano můžete. Kávové předplatné Balení 250g, Chuťová preference Filtr, Délka předplatného 12 měsíců, Frekvence odesílání 4 – 1x za týden – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 283-2883.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Předplatné kávy - Užijte si každé ráno svůj oblíbený šálek kávy přímo doma s naším předplatným kávy. Každý měsíc vám doručíme nejvybranější a nejkvalitnější kávy z celého světa přímo do vaší poštovní schránky. Předplatné kávy je pro ty, kteří si chtějí vychutnat výbornou kávu každý den bez nutnosti chodit do kavárny. Podobné produkty: Kávové předplatné Balení 1kg, Chuťová preference Espresso, Délka předplatného 12 měsíců, Frekvence odesílání 4 – 1x za týden, Kávové předplatné Balení 1kg, Chuťová preference Espresso, Délka předplatného 4 měsíce, Frekvence odesílání 2 – 1x za 3 týdny, Kávové předplatné Balení 500g, Chuťová preference Espresso, Délka předplatného 12 měsíců, Frekvence odesílání 1 – 1x za 4 týdny, Kávové předplatné Balení 1kg, Chuťová preference Filtr, Délka předplatného 6 měsíců, Frekvence odesílání 2 – 1x za 3 týdny