Kokosová rozpustná káva, 1000g

688 

Katalogové číslo: 17461000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Další báječné uplatnění kokosu je tady: Populární ořech dal tentokrát chuť a vůni mixu mexické arabiky a robusty. Výsledek? Famózní! Když ke kvalitnímu lyofilizovanému základu přidáte kapku přírodního aroma, nemůžete udělat chybu. Výsledkem je rozpustná káva příjemně sladká, mile kokosová a něžně citrusová. Popíjejte ji jen tak, nebo z ní připravte kávovou verzi oblíbeného malibu. Vždycky bude skvělá.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kokosová rozpustná káva, 1000g

Cena za Kokosová rozpustná káva, 1000g je 688 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kokosová rozpustná káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. Kokosová rozpustná káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17461000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 500g, FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 50g, FRAPPE KRÉMOVÝ KARAMEL – rozpustná káva, 250g, NOC PAŘÍŽE rozpustná káva, 1000g