KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 1000g

1 277 

Katalogové číslo: 16401000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Hory, zeleň, řeky, tradice. Nezvykle velká kávová zrna z kolumbijského severu absorbovala to nejlepší, co region Antioquia nabízí. Proto z nich připravíte kávu sladce čokoládovou, se stopami broskví a jemnou kyselinkou. Oč větší tato káva je, o to méně se jí sklidí. Odrůda Maragogype však za ochutnání rozhodně stojí. Zvláště ta z farmy El Botón spravované rodinou Herrán.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 1000g

Cena za KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 1000g je 1277 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16401000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: BOLÍVIE AA – zrnková káva, 50g, GUATEMALA – ANTIQUA SAN JUAN SCR90 zrnková káva, 250g, GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 500g, GUATEMALA SANTA ROSA LA CABANA – zrnková káva, 50g