KOLUMBIE HUILA ROJAS ESTATE GEISHA – Micro Lot, 500g

1 048 

Katalogové číslo: 16790500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Jejich pospolitost a pracovitost obdivují všichni sousedé, jejich kávu všichni znalci. Rodina pana Eliécera Rojas, který vede farmu v jihozápadní části Kolumbie, je dávána pěstitelům za vzor. Jejich Geisha „s rodokmenem“ vyniká jedinečným chuťovým profilem, v němž se vykreslují tóny jablek, limetky, papáji a mandlí. Aroma je typicky květinové, sladké. Tato exkluzivní sorta jistě zaujme i vás.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KOLUMBIE HUILA ROJAS ESTATE GEISHA – Micro Lot, 500g

Cena za KOLUMBIE HUILA ROJAS ESTATE GEISHA – Micro Lot, 500g je 1048 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KOLUMBIE HUILA ROJAS ESTATE GEISHA – Micro Lot, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. KOLUMBIE HUILA ROJAS ESTATE GEISHA – Micro Lot, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16790500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva přímo od farmářů a kávové legendy - Podobné produkty: BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 500g, HONDURAS GEISHA SANTA BARBARA TRINIDAD – Micro Lot, 1000g, PERU FINCA EL HIGUERON – Micro Lot, 500g, GUATEMALA LA PROVIDENCIA – Micro Lot, 1000g