Krabička na muffin / CupCakes – pevná – bílá – 6

69 

Katalogové číslo: 8596157011560 Kategorie:

Popis

Krabička na muffin /  CupCakes – pevná – bílá – 25,5 x 18 x 10cm + vložka na 6 muffinů

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Krabička na muffin / CupCakes – pevná – bílá – 6

Cena za Krabička na muffin / CupCakes – pevná – bílá – 6 je 69 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Krabička na muffin / CupCakes – pevná – bílá – 6 dozvědět více informací?

Ano můžete. Krabička na muffin / CupCakes – pevná – bílá – 6 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157011560.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Krabice na dorty a cukroví - Podobné produkty: Dortová krabice 35 x 35 x 12cm / 10ks, Perleťová krabička s vyřezávaným motivem – kvítka – 5,5 x 5,5cm, Natural krabička s vyřezávaným motivem – 6 x 6cm, PME krabice na dort – 45 x 45 x 15cm