Kulatá podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm

20 

Katalogové číslo: 8596157027530 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Podložka na monoporce – zlatá/stříbrná

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kulatá podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm

Cena za Kulatá podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm je 20 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kulatá podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm dozvědět více informací?

Ano můžete. Kulatá podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157027530.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Podložky, tácy - Podobné produkty: Čtvercová podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 8cm, FunCakes podložka pod dort stříbrná 20,3 x 20,3cm / 1cm Čtverec, Sada 5ks podložky pod dort stříbrné – kulaté – 20cm, Zdobená podložka pod dort č.4 – kruh 35