La Marzocco Kit páry pro GB5 a FB80

699 

Katalogové číslo: 2922 Kategorie:
Značka: La Marzocco

Popis

Sada ke kompletní renovaci ventilu páry model GB5/FB80.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí La Marzocco Kit páry pro GB5 a FB80

Cena za La Marzocco Kit páry pro GB5 a FB80 je 699 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o La Marzocco Kit páry pro GB5 a FB80 dozvědět více informací?

Ano můžete. La Marzocco Kit páry pro GB5 a FB80 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2922.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sady na údržbu kávovaru - Udržte svůj kávovar v perfektním stavu s našimi sadami na údržbu - jednoduchý a efektivní způsob, jak prodloužit životnost vašeho oblíbeného přístroje a užít si každou šálek kávy jako při prvním použití. Podobné produkty: Nuova Simonelli Appia 3gr set údržby 12 měsíců, La Marzocco Kit páry Strada EP, Nuova Simonelli Appia 2gr set údržby 6 měsíců, La Marzocco Kit páry GS3