La Marzocco Kit páry Strada EP

683 

Katalogové číslo: 2923 Kategorie:
Značka: La Marzocco

Popis

Sada ke kompletní renovaci ventilu páry model Strada EP.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí La Marzocco Kit páry Strada EP

Cena za La Marzocco Kit páry Strada EP je 683 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o La Marzocco Kit páry Strada EP dozvědět více informací?

Ano můžete. La Marzocco Kit páry Strada EP – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2923.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sady na údržbu kávovaru - Udržte svůj kávovar v perfektním stavu s našimi sadami na údržbu - jednoduchý a efektivní způsob, jak prodloužit životnost vašeho oblíbeného přístroje a užít si každou šálek kávy jako při prvním použití. Podobné produkty: La Marzocco Kit páry pro Linea a FB70, Nuova Simonelli Appia 2gr set údržby 12 měsíců, Nuova Simonelli Appia 2gr set údržby 6 měsíců, Nuova Simonelli Appia 3gr set údržby 12 měsíců