MALIBU rozpustná káva, 500g

369 

Katalogové číslo: 16530500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Rozpusťte vlasy, rozpusťte starosti a buďte chvíli rozpustilí. Káva, co ji stačí jen zalít vodou, udělá z nudné porady relax na pláži. Protože chutná jako Malibu – karibský likér s bílým rumem, třtinovým cukrem a kokosem. Přichystáte ji ve vteřině a radovat se pak můžete celý den. Lyofilizovaná káva je zkrátka vždycky po ruce.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MALIBU rozpustná káva, 500g

Cena za MALIBU rozpustná káva, 500g je 369 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MALIBU rozpustná káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. MALIBU rozpustná káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16530500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 250g, FRAPPE TOFFEE – rozpustná káva, 250g, ČOKOLÁDOVÁ rozpustná káva, 250g, IRISH CREAM rozpustná káva, 500g