MALIBU rozpustná káva, 50g

67 

Katalogové číslo: 16530050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Rozpusťte vlasy, rozpusťte starosti a buďte chvíli rozpustilí. Káva, co ji stačí jen zalít vodou, udělá z nudné porady relax na pláži. Protože chutná jako Malibu – karibský likér s bílým rumem, třtinovým cukrem a kokosem. Přichystáte ji ve vteřině a radovat se pak můžete celý den. Lyofilizovaná káva je zkrátka vždycky po ruce.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MALIBU rozpustná káva, 50g

Cena za MALIBU rozpustná káva, 50g je 67 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MALIBU rozpustná káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. MALIBU rozpustná káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16530050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: CAPPUCCINO rozpustná káva, 100g, MALIBU rozpustná káva, 500g, SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 500g, FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 100g