MALINOVÁ – rozpustná káva, 50g

67 

Katalogové číslo: 16710050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Věděli jste, že v grónské mytologii je Malina bohyní Slunce? To podle nás jasně prokazuje, že cokoli malinového se hodí jak v horkých letních dnech, tak v zimních třeskutých mrazech. Jsme si jisti, že po ochutnání rozpustné kávy Malinová nám dáte za pravdu. Je skvostná s kostkami ledu a snítkou máty stejně, jako s kopcem šlehačky a malým perníčkem. Malina osvěží, dodá energii a zachutná.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MALINOVÁ – rozpustná káva, 50g

Cena za MALINOVÁ – rozpustná káva, 50g je 67 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MALINOVÁ – rozpustná káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. MALINOVÁ – rozpustná káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16710050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: AMARETTO rozpustná káva, 50g, FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 50g, FRANCOUZSKÁ VANILKA rozpustná káva, 100g, SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 100g