Melitta XT MC30 chladící modul

80 028 

Katalogové číslo: 680 Kategorie:
Značka: Melitta

Popis

Chladící modul pro jeden nebo dva druhy mléka. Kapacita 2 x 5.5 litrů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Melitta XT MC30 chladící modul

Cena za Melitta XT MC30 chladící modul je 80028 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Melitta XT MC30 chladící modul dozvědět více informací?

Ano můžete. Melitta XT MC30 chladící modul – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 680.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Lednice - Chladná královna kuchyně - lednice, které uchovají čerstvost i vaše tajemství. Podobné produkty: Nivona MilkContainer NIMC 1000, Nuova Simonelli chladnička na mléko, Melitta XT MC-CW30 nahřívač šálků s lednicí, Melitta XT MCU30 chladící modul