Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody

960 

Popis

Sušený pomaranč, kamilka, karamel

ROČNÍK 2021-2022
NADMORSKÁ VÝŠKA 1100 Mnm
SPRACOVANIE mokré
REGIÓN Veracruz, Coatepec
PESTOVATEĽ Juan Martinez, Finca La Estanzuela
Odporúčaná príprava:  Moderné espresso, filter

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody

Cena za Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody je 960 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody dozvědět více informací?

Ano můžete. Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5307-2969.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Guatemala Trés Maria 250g,Guatemala Trés Maria, zrnková káva arabica, Káva Guatemala Crucitas STŘEDNÍ 250g,Guatemala Crucitas, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Káva Kavárna Pražírna č. 3 (Burundi) 250g, zrnková,Kavárna Pražírna Burundi Turaco 250g