Moka konvice Bialetti ELETTRIKA 2 šálky,Bialetti Moka Elettrika 2 elektrická moka konvice

1 759 

Značka: Bialetti

Popis

Elektrická moka konvička Bialetti Elettrika je splněním snu o legendární hliníkové Bialetti Moka Express, kterou můžete používat naprosto kdekoliv. Díky své malé velikosti je vhodná jak do kanceláře, na cesty, ale klidně i na doma. Nepotřebujete žádný zdroj tepla, stačí pouze zdroj elektřiny. Stejně jako klasické Bialettky je i Bialetti Elettrika vyrobena z potravinářského hliníku. Díky tomu si můžete užívat všech výhod, jaké mají hliníkové moka konvičky. Vnitřek konvice se po čase potáhne patinou, díky které si kávovar zachová krásnou vůni. Není proto vhodné kávovar umývat jakýmikoliv saponáty. Konvička se používá výhradně v elektrické síti nikoliv na sporácích. Objem: 100 ml Rozměry: výška 21,5cm x šířka 13cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moka konvice Bialetti ELETTRIKA 2 šálky,Bialetti Moka Elettrika 2 elektrická moka konvice

Cena za Moka konvice Bialetti ELETTRIKA 2 šálky,Bialetti Moka Elettrika 2 elektrická moka konvice je 1759 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moka konvice Bialetti ELETTRIKA 2 šálky,Bialetti Moka Elettrika 2 elektrická moka konvice dozvědět více informací?

Ano můžete. Moka konvice Bialetti ELETTRIKA 2 šálky,Bialetti Moka Elettrika 2 elektrická moka konvice – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8006363027786.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Bialetti New Venus Copper 2 šálky, Forever Prestige Radica Moka konvička 3 šálky, Bialetti Brikka Induction 4 šálky, E&B LAB Classic Moka Pot 1 šálek