Moka konvice Bialetti Moka Induction 4 šálky Black NEW,Bialetti Moka Induction 4 šálky černá NEW

919 

Značka: Bialetti

Popis

Moka konvice Bialetti Moka Induction je spojením klasické hliníkové moka express a nerezové spodní části, díky které je konvička vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukce! Hliníkové moka konvičky jsou oblíbené především proto, že se po čase vnitřek potáhne patinou a konvička si tak drží příjemnou chuť i aroma. Výsledná káva je naprosto dokonalá. Pokud Vás zajímá, kdo se skrývá za "malým mužem s knírkem", kterého uvidíte na každém modelu, jedná se právě o podobiznu Alfonse Bialettiho, který v roce 1933 vynalezl moka kávovar. Jednoduše chtěl svoje výrobky odlišit, tak proč ne zrovna svojí postavičkou 🙂 Spodní nádobka Bialetti Moka Induction je vyrobena z leštěné nerezové oceli. Vrchní nádobka je vyrobena z potravinářského hliníku. Pohodlná rukojeť je z tepluvzdorného plastu. Právě díky kvalitní, bytelné a přesto jednoduché konstrukci jsou bialettky celosvětově tak oblíbené. Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Vhodná pro: 4 šálky Barva: černá/šedá Materiál: hliník, nerezová ocel 18/10, plast Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické, elektrické vařiče i pro indukční desky. Nejdříve si však prosím ověřte, že Vaše indukční deska funguje pro nádoby s tímto průměrem dna (10 cm). Některé indukční desky potřebují pouze nádoby s větším průměrem a pro nádoby s průměrem menším pak nefungují!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moka konvice Bialetti Moka Induction 4 šálky Black NEW,Bialetti Moka Induction 4 šálky černá NEW

Cena za Moka konvice Bialetti Moka Induction 4 šálky Black NEW,Bialetti Moka Induction 4 šálky černá NEW je 919 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moka konvice Bialetti Moka Induction 4 šálky Black NEW,Bialetti Moka Induction 4 šálky černá NEW dozvědět více informací?

Ano můžete. Moka konvice Bialetti Moka Induction 4 šálky Black NEW,Bialetti Moka Induction 4 šálky černá NEW – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8006363029087.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 1 šálek, Forever Miss Moka Woody 2 šálky, Bialetti Moka Express 3 šálky, Bialetti Rainbow 6 žlutá