NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 100g

120 

Katalogové číslo: 16750100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Symbolem vytrvalosti, odhodlání a také péče by mohla být tato nikaragujská lahůdka. Vypěstovaly ji ženy z družstva Las Diosas obhospodařujícího plantáže na severu země. Jejich vysokohorská arabika oplývá tóny mléčné čokolády a ovoce, které doplňuje lehounká stopa tabáku. Úžasná káva s úžasným příběhem!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 100g

Cena za NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 100g je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16750100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 1000g, PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 1000g, HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 250g, Ethiopia Aricha Natural Grade 1 BIO – zrnková káva, 1000g