NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 500g

432 

Katalogové číslo: 16280500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Pro středoamerické arabiky je typické hladké tělo, vyvážená sladkost a mírná acidita. Přesně takové chuti se dočkáte i od promývaného zrna z farmy rodiny Rizo, která se pěstování kávovníků věnuje v Nikaragui přes dvě stě let. A dělají to s maximální péčí a dokonalou kontrolou nad každým krokem. Výsledkem je sklizeň špičkové kvality, ale také ochrana fauny, flóry i vodních zdrojů v kopcích Matagalpa a Jinotega.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 500g

Cena za NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 500g je 432 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16280500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 100g, RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 100g, NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 50g, Honduras Gerardo Mejía – El Tontolo – Anaerobic Natural, 250g