Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Černá

202 917 

Katalogové číslo: 671-2154 Kategorie:

Popis

Potřebujete pro váš provoz větší výkon? Tady pomůže třípákový kávovar Appia Life. Spolehlivost, přívětivý design a ovládání je u kávovarů Appia již zvykem. Tak i váš barista si na tohoto skvělého parťáka zvykne jedna, dvě – tři.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Černá

Cena za Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Černá je 202917 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Černá dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Černá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 671-2154.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 3GR Dávkování Manuální, Barva Černá, Victoria Arduino Black Eagle Maverick T3 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Stříbrná, Victoria Arduino Venus Bar 2GR Dávkování Manuální, Barva Měděná, Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 3GR Dávkování Manuální, Barva Stříbrná