Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Černá

214 170 

Katalogové číslo: 673-2158 Kategorie:

Popis

Spolehlivost i výkon kávovarů Appia jsou ve verzi Appia Life ještě vylepšené. V tomto modelu XT má třípákový kávovar Appia Life ještě digitální displej pro přímý „feed back“ o dění v kávovaru a snadné nastavení parametrů přípravy kávy či funkcí kávovaru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Černá

Cena za Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Černá je 214170 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Černá dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Černá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 673-2158.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Victoria Arduino 358 White Eagle 3GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá, Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Červená, Victoria Arduino 388 Black Eagle Gravitech 2GR Dávkování Gravimetrické, Barva Bílá, Nuova Simonelli Appia Life 1GR V Barva Bílá